Preskoči na glavni sadržaj

Veeeeeliki pozdarv iz snježnog Beograda!

....Sa – 11 stepeni, koliko je juče bilo… Da me ne grije ljubav,ne znam šta bih radila … ;))9

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.