kolac je zaista divan.. Nisam imala aromu banane,pa sam stavila vaniliju.. Sto se super pokazalo.. a umesto glazure, ja sam ceo kolac prelila sa 2dl fante shokate...komentari su mmmm jel ima jos...
kolac je zaista divan.. Nisam imala aromu banane,pa sam stavila vaniliju.. Sto se super pokazalo.. a umesto glazure, ja sam ceo kolac prelila sa 2dl fante shokate...komentari su mmmm jel ima jos...
:(Još nema komentara